מגוון מאמרים בנושא מקצוענות וחדשנות בישראל 2022
מערכות ישיבה יוקרתיות

מערכות ישיבה יוקרתיות

מערכות ישיבה יוקרתיות הן הרבה מעבר לסתם ישיבה לשם צפייה בעוד סדרה בטלוויזיה מומלצת. הן נועדו לשם אירוח של קרובי משפחה ושל חברים טובים, לשם הנאה בצוותא מעוד ארוחה משובחת בסלון, או להרמת כוסית לרגל החג, מקום בילוי אינטגרלי בחיק המשפחה, שבו קוראים ספר טוב, משחקים משחקי קופסה, וכולי. הן מהוות סוג של מקום מפלט מושלם לסגת אליו בסיומו של יום עבודה גדוש בעשייה. נשאלת השאלה, מה באמת צריך לדעת עליהן, איך גורמים להן להאדיר את האקסקלוסיביות של הסלון שלכם, איך להפוך את החלל לכזה שתהיו להוטים לשוב אליו מדי יום ביומו? על מנת שתוכלו להשיב מתוך תובנות על השאלות הללו, יצרנו את המדריך שלפניכם, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליהנות מקריאה רציפה שלו, ולהקדיש מספר דקות לשם קריאה מלווה בעונג רצוף שלו…

לפי מה תבחרו שולחנות מזדמנים בשביל מערכות ישיבה יוקרתיות?

נראה כי כיום מרבים לבנות בתים קטנים מדי, והסלון לא יכול לקבל מספיק שטח פנים, על מנת שיהיה בו מספיק מרווח להציג חפצי אומנות, להניח את כוסות השמפניה, להציב מנורת שולחן ייחודית, או לערום ערימה של מגזינים מודרניים ועיצובים, וכיוצא בזאת. בשל כך, לשם בחירה של שולחנות מזדמנים בשביל מערכות ישיבה יוקרתיות, כדאי לחשוב ברצינות על יצירת סלון מסוגנן, כמו גם סלון מודרני ועכשווי. יש שולחנות מזדמנים שהם התגלמות המלה האחרונה בתחום העיצוב ומציעים את מלוא השפע המודרני. ניתן להשיג אותם בכל מיני גדלים, בצבעים עזים, בכמה שילובים מהם, ומבריקים באופן משגע. לא חייבים לבחור בסט תואם, ניתן לבחור באופן נפרד את החלק העליון או התחתון בצבעים שאומנם התמזגו זה עם זה, אבל יהיו מנוגדים, ויספקו סוג של קונטרסט. מה שיעיף לכל עבר את יכולת החשיבה שלכם מחוץ לקופסה. במידה והנכם מעוניינים לבחור במערכת ישיבה יוקרתית אבל בעלת פרופיל יותר נמוך, כדאי שתבחרו בריהוט ארטיזי מזדמן, שהוא חלק עם קימור פיסולי. וכיוצא בזאת.

מה הקריטריונים שיובילו אתכם לקראת בחירת אביזרים משלימים לאותן מערכות ישיבה יוקרתיות?

הקריטריונים המרכזיים אשר יובילו אתכם לקראת בחירה של אביזרים משלימים לאותן מערכות ישיבה יוקרתיות, הם בעיקר לשחק עם התאורה, שתוסיף נופך ייחודי, לכל דעה ועניין, לסלון שלכם. בעוד שהרבה בני אדם שוגים בטעות שכיחה בה הם בוחרים דווקא בתאורה עילית חדה, שאין בה שום דבר מחמיא למערכות ישיבה יוקרתיות. לפיכך, יש לבחור בביצוע סינרגיה של כל מיני מנורות, עם מנעד רב של רמות, כגון – נברשת או מעמד לצד מנורות שעומדות או מנורות שולחן. ונקנח עם טיפ מאוד שווה, שכריות מאוד חיוניות כתוספת אינטגרלית לכל ספות אירוח ישיבה יוקרתית, ומהווים היתכנות פשוט נהדרת להוספה של טקסטיל או טקסטורות מעניינים למקום.