מגוון מאמרים בנושא מקצוענות וחדשנות בישראל 2022

כאשר מדברים על מסנן מים מדברים על לא מעט תפקידים המשתייכים לו על הדרך. מסננים יש לא מעט וכל אחד מביא מטרה אחת בגדול, הרעיון הוא להשיג שתייה איכותית על כל המשתמע מכך.

מסנני מים מסוג משקעים הם מסננים מכניים שמונעים מעבר של כל החלקים שלרוב אנחנו רואים על המים כמו חול, חלודה, אבנים קטנות ועוד.

דרגת הסינון תימדד על פי מיקרונים כאשר היחס אל מיקרון 1 משמע אלפית המילימטר. כן אכן מדברים על משהו קטן, עובי מזערי ביותר עם דרגות סינון קטנטנות במיוחד.

לפני שבוחרים מסננים או יותר נכון מסנן מים חשוב ביותר לוודא כי המסנן נותן את התשובה והוא אכן יודע לתת את המענה לגבי סתימות או כל מיני תרחישים לא פשוטים העלולים לייצר מצבים לא פשוטים נוכח סינון ברמה נמוכה מדי.

קחו לדוגמא כיור, גם שם ניתן לראות מסננים ושם חשוב לשים לפחות 2 מסננים זאת בכדי לעקוף את כל האפשרויות ולייצר ניקוי משמעותי ללא פשרות.

בעוד חלק מהמסננים מורכבים מחוץ לברז יש שנמצאים בתוך הסנן וגם הם יודעים לקלוט נגעים קטנים ביותר- הכול במטרה לייצר סביבה נקייה ומים שנכון ואפשר לשתות ללא שום חשש. מסננים מגיעים עם תו תקן אבל למרות זאת חשוב מאוד להחליף אותם לפחות אחת לשנה או במידה ומרגישים כי הייתה בעיה במים או בלחץ שלהם.

מסנן מים מסוג פחם משמע מסנן כשמו כן הוא, מסנן עשוי פחם שיודע להתמודד בין היתר גם עם המים הרווים בכמויות אמנם קטנות אבל כן כמויות של לכלוך וכלור גם יחד. למרות שהכמות של הכלור הינה לפי תו תקן עדיין חשוב מאוד להתקין סנן פחם על מנת שזה יספח אליו את הכלור שנמצא במים והתוצאה? טובה יותר מתמיד.

כמו כן יכול סנן לספוח אליו חומרים אורגניים שנמצאים במים וכך ניתן למנוע ריחות רעים וכן טעמי לוואי במים.